» ZŁOMOWANIE

ZŁOMOWANIE

Stacja demontażu pojazdów Jelenia Góra

Jeśli posiadasz auto, którego niska wartość dyskwalifikuje sprzedaż z zyskiem lub pojazd ten uległ awarii, a naprawa okazuje się nieopłacalna, jedynym słusznym rozwiązaniem jest kasacja. Oddając samochód na złom, masz pewność w pełni legalnej procedury jego utylizacji. Unikasz w ten sposób dalszego obowiązku opłacania składek ubezpieczeniowych za auto nienadające się już do jazdy i tylko zajmujące miejsce w garażu. Zobacz, jak profesjonalna firma przeprowadza złomowanie pojazdów i skorzystaj z naszych usług.

Auto kasacja - szybki demontaż pojazdu i jego złomowanie

Specjalizujemy się w złomowaniu aut, ich rozbiórce i utylizacji. Nasza stacja demontażu pojazdów działa w Jeleniej Górze. Przyjmujemy samochody w każdym stanie – wyceniamy je na miejscu, a Ty musisz jedynie dostarczyć nam komplet dokumentów: dowód rejestracyjny, kartę pojazdu oraz tablice rejestracyjne. Jeśli nie przerejestrowałeś auta po zakupie, przyda się również umowa kupna-sprzedaży. Na tej podstawie wydajemy Ci zaświadczenie wymagane podczas wyrejestrowywania w Wydziale Komunikacji. W ten sposób zostajesz zwolniony z konieczności utrzymywania bezużytecznego samochodu i możesz rozglądać się za nowym modelem.

Pamiętaj, że nie ma możliwości kasacji pojazdu niekompletnego – abyśmy mogli dokonać złomowania, waga musi wynosić przynajmniej 90% masy wpisanej w dowodzie rejestracyjnym.

Utylizacja samochodów bezpieczna dla środowiska

Przyjmując auto do kasacji, każdorazowo dbamy, aby złomowanie auta przebiegało zgodnie z przepisami i było w pełni legalne. Najpierw ważymy samochód i załatwiamy formalności z jego właścicielem. Następnie poddajemy pojazd gruntownej weryfikacji pod kątem możliwości pozyskania z niego części zamiennych.

Używane części z demontażu w Jeleniej Górze

Często zdarza się, że w samochodzie są komponenty i podzespoły nadal nadające się do użytku lub regeneracji. Z tego powodu sprzedajemy auto złom w sklepie online – to świetne rozwiązanie dla właścicieli aut, którzy nie chcą inwestować w nowe elementy i pragną zaoszczędzić, jednocześnie kupując oryginalne produkty.

Przyjedziemy do Ciebie po niesprawny pojazd

Zapraszamy wszystkich posiadaczy starych i zniszczonych samochodów, jeśli nie rokują one naprawą lub gdy jest ona zbyt kosztowna i przez to nieopłacalna. Szukasz sposobu na pozbycie się auta, którego nikt nie chce kupić? Masz dość opłacania składek za bezużyteczny pojazd? Oddaj go do kasacji w naszej stacji demontującej pojazdy! Gwarantujemy kompleksową obsługę – dojeżdżamy do klientów na terenie Jeleniej Góry i okolic. Odbieramy niesprawne pojazdy lawetą, wystarczy więc, że zadzwonisz, a umówimy dogodny termin.


Przejdź do strony głównej

KM SZROT

Kontakt


 • KM SZROT - auto części
  kasacja aut - skup aut
  Grzegorz Kuźma

  Adres:
  Daszyńskiego 16G
  58-533
  Mysłakowice /k Jelenia Góra
  Dolnośląskie

  Telefon:500 403 803

  NIP: 922-203-79-65
 • E-mail:kmszrot@op.pl
 • Telefon500-403-803
 • Godziny działania sklepuPONIEDZIAŁEK -PIĄTEK 9.00 - 16.00 SOBOTA 9.00 - 14.00
Oprogramowanie sklepu shopGold.pl