» SKUP ZŁOMU I METALI KOLOROWYCH

SKUP ZŁOMU I METALI KOLOROWYCH

Złom Jelenia Góra

Nasza firma prowadzi punkt odbioru odpadów metalowych i stalowych. Odwiedź nas, jeśli posiadasz zalegające surowce, które mogą zostać przetworzone i poddane recyklingowi. Specjalizujemy się w obrocie metalami kolorowymi – przyjmujemy przede wszystkim złom stalowy, aluminium oraz miedź. Pozyskane materiały utylizujemy, działając zgodnie z procedurami ochrony środowiska. Nie wiesz, jaki dokładnie materiał masz do sprzedaży? Zgłoś się do nas, a nasi wyspecjalizowani pracownicy szybko zweryfikują jego skład i dokonają kompetentnej wyceny. Sprawdź, jak przebiega współpraca!

Pozbądź się niepotrzebnego złomu w naszym skupie

W wielu domach i firmach zalegają duże ilości metali o różnym pochodzeniu. Ich utylizacja może wydawać się kłopotliwa i kosztowna, jednak u nas bez trudu pozbędziesz się, dodatkowo zarabiając na tym. Sprawdzimy posiadany przez Ciebie złom, zważymy go i ustalimy kwotę, która z pewnością Cię usatysfakcjonuje. Nie tylko pozbędziesz się zbędnego aluminium czy miedzi, ale dodatkowo podreperujesz swój budżet!

Zobacz, co skupujemy

Zapraszamy osoby, które posiadają surowce wtórne i stopy różnych kruszców. Swoją ofertę kierujemy nie tylko do klientów indywidualnych. Mogą z niej skorzystać również firmy budowlane i zajmujące się rozbiórką konstrukcji stalowych. Prowadzimy skup surowców wtórnych - metali kolorowych, jak i złomu stalowego. Oferujemy konkurencyjne ceny oraz atrakcyjne warunki współpracy. U nas sprzedasz:

 • metale szlachetne i rzadkie,
 • miedź,
 • aluminium,
 • cynę i cynk,

stopy powyższych surowców.

Skup złomu i metali kolorowych

Rynek surowców wtórnych jest dynamiczny i stale się zmienia, stanowiąc jednocześnie odpowiedź na globalne dążenie do dbałości o środowisko naturalne. Jako profesjonalny skup złomu aktywnie uczestniczymy w działaniach recyklingowych. Przyjmujemy metale kolorowe i stal, a następnie przetwarzamy je, aby ponownie mogły trafić do użytku.

Wybierając nasze usługi, masz gwarancję:

 • rzetelnego i szybkiego oszacowania wartości złomu,
 • konkurencyjnych cen,

kompleksowej obsługi, obejmującej weryfikację jakości i gatunku metali, ważenia i wyceny, a także ewentualnego transportu, jeśli nie masz możliwości dowiezienia surowców do naszej siedziby.

Zapraszamy do naszego skupu złomu w Jeleniej Górze

Z naszym auto złomem otrzymasz najlepsze ceny w porównaniu z ofertami, jakie proponują inne skupy w Jeleniej Górze i okolicach. Zapewniamy profesjonalne podejście do klienta oraz indywidualne warunki współpracy. Wystarczy, że skontaktujesz się z nami – telefonicznie lub osobiście – a ustalimy szczegóły.


Przejdź do strony głównej

KM SZROT

Kontakt


 • KM SZROT - auto części
  kasacja aut - skup aut
  Grzegorz Kuźma

  Adres:
  Daszyńskiego 16G
  58-533
  Mysłakowice /k Jelenia Góra
  Dolnośląskie

  Telefon:500 403 803

  NIP: 922-203-79-65
 • E-mail:kmszrot@op.pl
 • Telefon500-403-803
 • Godziny działania sklepuPONIEDZIAŁEK -PIĄTEK 9.00 - 16.00 SOBOTA 9.00 - 14.00
Oprogramowanie sklepu shopGold.pl