» AUTOZŁOM

AUTOZŁOM

Skup aut Jelenia Góra

Interesuje Cię sprzedaż samochodu na części? Doskonale trafiłeś! Skupujemy auta w każdym stanie i wyceniamy je tak, abyś otrzymał za nie satysfakcjonującą zapłatę. Gwarantujemy najlepsze ceny – zdemontowane komponenty i podzespoły sprzedajemy później m.in. w sklepie internetowym. Jeśli masz auto, które nie nadaje się do jazdy, a także nie ma chętnych na jego zakup, zgłoś się do nas. Skup aut używanych rozwiąże Twój problem i zwolni Cię z konieczności dalszego utrzymywania bezużytecznego pojazdu. Sprawdź, jak to działa!

Auto złom w Jeleniej Górze

Szukasz miejsca, w którym szybko pozbędziesz się starego auta? Odwiedź nasz skup samochodów osobowych i sprawdź, ile możesz zarobić. Kasacja to jedyny sposób, aby móc dokonać wyrejestrowania w Wydziale Komunikacji. Podczas wyceny wymagane są dokumenty: dowód rejestracyjny i karta pojazdu oraz ewentualna umowa kupna-sprzedaży. Na ich podstawie wydajemy zaświadczenie, które musisz okazać w urzędzie – tylko wtedy procedura jest w pełni legalna i skuteczna.

Demontujemy części używane

Nasi pracownicy w profesjonalny sposób sprawdzają stan techniczny Twojego samochodu i wyceniają go na podstawie wagi oraz części nadających się do demontażu. Często bowiem pozornie bezwartościowy złom okazuje się skarbnicą podzespołów i elementów zamiennych, które można wykorzystać ponownie. W takiej sytuacji Twój zysk rośnie, a my przeznaczamy komponenty do sprzedaży. Dzięki temu klienci poszukujący tanich i jednocześnie oryginalnych części mają szansę znaleźć mniej popularne egzemplarze w niskich cenach!

Odbierzemy od Ciebie niesprawny pojazd - Jelenia Góra

Wiele starych aut przeznaczonych na złom nie jest dopuszczonych do ruchu – ze względu na swój stan techniczny zagrażają one innym użytkownikom dróg. Z tego powodu konieczny jest ich specjalistyczny transport. Zapewniamy odbiór uszkodzonych pojazdów od klienta. Wystarczy, że zadzwonisz do nas, a umówimy termin, abyś nie musiał dłużej się zastanawiać, co zrobić z niedziałającym samochodem. Nasz auto złom działa w Jeleniej Górze i okolicach.

Zapraszamy do skupu właścicieli niesprawnych aut osobowych i dostawczych

Zgłoś się do nas, jeśli posiadasz na sprzedaż pojazd, którego nikt nie chce kupić. Z pewnością znajdziemy satysfakcjonujące Cię rozwiązanie – Ty pozbędziesz się bezużytecznego samochodu, a my zadbamy o jego bezpieczną i zgodną z wymogami prawnymi kasację. Wszystko w zgodzie z ekologią. Dążymy do pozyskania jak największej liczby części zamiennych, sprzedawanych do ponownego użytku klientom naszego sklepu online.

Złomowanie aut - jakie są największe korzyści?

Złomowanie samochodu to przede wszystkim legalna opcja pozbycia się starego lub uszkodzonego auta, a co za tym idzie, oszczędność naszego czasu. Nie bez znaczenia jest też troska o środowisko naturalne. Po zezłomowaniu samochodu odzyskane części zostają najczęściej poddane recyklingowi, by przez kolejne lata pełnić swoją funkcję w innych autach. Dlaczego warto skorzystać z oferty złomowania aut w Jeleniej Górze? Odpowiedź jest prosta. Auto Złomowanie w naszym zakładzie to gwarancja kompleksowej obsługi, szybkiej wypłaty gotówki, a także minimum zbędnych formalności.


Przejdź do strony głównej

KM SZROT

Kontakt

 • KM SZROT
  Grzegorz Kuźma
  ul. Daszyńskiego 16G
  58-533 Mysłakowice
  NIP: 922-203-79-65
 • E-mail:kmszrot@op.pl
 • Telefon500-403-803
 • Godziny działania sklepuPONIEDZIAŁEK -PIĄTEK 9.00 - 16.00 SOBOTA 9.00 - 14.00
Oprogramowanie sklepu shopGold.pl