» O NAS

O NAS

Skup samochodów i auto szrot – Jelenia Góra

Firma KM Szrot zajmuje się recyklingiem używanych samochodów. Prowadzimy legalny demontaż pojazdów z poszanowaniem obowiązujących procedur. Wszystkie wykonywane przez nas prace realizujemy w sposób niezagrażający środowisku naturalnemu. Nasi doświadczeni pracownicy, demontują podzespoły samochodów z poszanowaniem zasad i procedur serwisowych. Dzięki temu pozyskane w ten sposób używane części zamienne można wykorzystać do ponownego montażu lub renowacji.

Sprzedaj auto na złom

Właściciele, którzy z uwagi na zły stan techniczny i zbyt wysokie koszty utrzymania ich pojazdów, szukają sposobu na ich pozbycie się i wyrejestrowanie, mogą skorzystać z oferty naszego skupu aut. Wszystkich transakcji dokumentujemy w sposób, który umożliwi wyrejestrowanie pojazdu w lokalnym wydziale komunikacji. Zachęcamy również klientów z Jeleniej Góry do startu w imprezie typu Wrak Race zanim ostatecznie zdecydują się na auto złomowanie

Zagospodarowanie odpadów przemysłowych

KM Szrot oferuje profesjonalne usługi z zakresu zagospodarowania odpadów przemysłowych. Zachęcamy do współpracy z nami w zakresie takim jak:


Przejdź do strony głównej

KM SZROT

Kontakt


 • KM SZROT - auto części
  kasacja aut - skup aut
  Grzegorz Kuźma

  Adres:
  Daszyńskiego 16G
  58-533
  Mysłakowice /k Jelenia Góra
  Dolnośląskie

  Telefon:500 403 803

  NIP: 922-203-79-65
 • E-mail:kmszrot@op.pl
 • Telefon500-403-803
 • Godziny działania sklepuPONIEDZIAŁEK -PIĄTEK 9.00 - 16.00 SOBOTA 9.00 - 14.00
Oprogramowanie sklepu shopGold.pl